adas a autonomní vozidla

Previous
Next

ADAS – Advanced Driver Assistance Systems

Většina dopravních nehod se stává v důsledku lidské chyby. Předejít kritickým situacím pomáhají  pokročilé asistenční systémy řidiče (zkráceně ADAS – Advanced Driver Assistance Systems).

Jedná se o automatizované systémy vyvinuté pro bezpečnější, jednodušší a komfortnější jízdu a zároveň k zamezení vzniku či omezení následku lidských chyb.

Veškeré technologie ADAS je potřeba před uvedením do běžného provozu otestovat dle platné legislativy, metodik výrobců nebo globálních konsorcií (např. EuroNCAP).

AUREL nabízí kompletní služby pro ADAS a autonomní vozidla během celého vývojového cyklu, od fáze konceptu až po finální ověření. Tyto služby zahrnují kompletní podporu pro implementaci funkcí, kombinující odbornost funkčních požadavků, procesy vývoje softwaru, zkušenosti s integrací hardwaru a nejmodernější simulační a testovací nástroje. Naše práce je ověřena úspěšnými zákaznickými projekty.

Naše služby

  • Fyzické testy dle aktuálních i nadcházejících protokolů EuroNCAP
    • AEB C2C – Autonomous Emergency Braking, Car to Car
    • AEB VRU – Autonomous Emergency Braking, Pedestrians, cyclist and powered two wheelers
    • LSS – Lane Support System
    • ACC – Active Cruise Control
  • Specifické testovací scénáře dle zákaznických požadavků

Zajistíme pro vás
kompletní projekt

AUREL CZ Group má více jak 29leté zkušenosti s vývojem v automotive. Společnost působí v průmyslovém městě Mladá Boleslav. Díky strategicky výhodné geografické poloze, dlouholeté průmyslové tradici, rozvinuté infrastruktuře a kvalifikované pracovní síle, je AUREL CZ Group dokonalým partnerem pro Vaše projekty.

Nabízíme širokou škálu služeb, zejména pro automobilový průmysl, železniční techniku, zpracovatelské stroje a energetický průmysl. Naše portfolio neustále rozšiřujeme.

kontaktní Formulář
Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.