Konstrukce CAD

Provádíme vývojové práce s předem stanoveným cílem zlepšit a navrhnout ideální řešení.

Previous
Next

Analýzy, reverzní inženýring, změnové řízení

Konstrukce celků a komponentů

Konstrukce průmyslového designu

Snadná návaznost konstrukce na výrobu

Naše certifikace

ISO 9001 : 2015

Služby v oblasti koordinace projektů, vývoje a správy SW, 3D měření, zpracování analýzy zkušebních dat, zkušebnictví a správy zkušebních vzorků, prevence a výzkumu dopravní bezpečnosti.

ISO 14001 : 2016

Povrchová úprava dílů včetne odmaštení

IATF 16949 : 2016

Norma rozšiřující požadavky na systém kvality podle ISO 9001 ve výrobě dílů pro automobilový průmysl. Současně určuje specifické zákaznické požadavky v oblasti automobilového průmyslu.

TISAX

Společnost se řídí katalogem otázek informační bezpečnosti německé Asociace Automobilového Průmyslu (VDA ISA). Posouzení souladu s požadavky informační bezpečnosti provedl akreditovaný poskytovatel (TUV NORD).

Zajistíme pro vás
kompletní projekt

AUREL CZ Group má více jak 29leté zkušenosti s vývojem v automotive. Společnost působí v průmyslovém městě Mladá Boleslav. Díky strategicky výhodné geografické poloze, dlouholeté průmyslové tradici, rozvinuté infrastruktuře a kvalifikované pracovní síle, je AUREL CZ Group dokonalým partnerem pro Vaše projekty.

Nabízíme širokou škálu služeb, zejména pro automobilový průmysl, železniční techniku, zpracovatelské stroje a energetický průmysl. Naše portfolio neustále rozšiřujeme.

kontaktní Formulář
Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.