O společnosti

Previous
Next

AUREL CZ Group je partnerem automobilového průmyslu s více než 29letými zkušenostmi s podporou svých klientů při vývoji produktů, poskytováním návrhových, inženýrských, testovacích a homologačních služeb. Úspěch společnosti AUREL ve vývoji produktů je postaven na jedinečné kombinaci vysoce zkušených inženýrů, nejmodernějších testovacích a vývojových zařízeních a neustálém úsilí o inovace.

Společnost má více než 230 odborníků a působí v celé EU, což zajišťuje, že její klienti dostanou přizpůsobená řešení s přidanou hodnotou.

AUREL vám nabízí příležitost rozvíjet kariéru v jedné z předních českých společností v oblasti automobilového inženýrství. Pokud chcete příležitost vyzkoušet si sami sebe a zlepšit své technické dovednosti, pracovat v prosperujícím prostředí a pracovat po boku předních světových odborníků, přihlaste se na jedno z našich volných míst.

Jsme jediná česká společnost, která nabízí kompletní projekt:

Reference
partneri2

Zajistíme pro vás
kompletní projekt

AUREL CZ Group má více jak 29leté zkušenosti s vývojem v automotive. Společnost působí v průmyslovém městě Mladá Boleslav. Díky strategicky výhodné geografické poloze, dlouholeté průmyslové tradici, rozvinuté infrastruktuře a kvalifikované pracovní síle, je AUREL CZ Group dokonalým partnerem pro Vaše projekty.

Nabízíme širokou škálu služeb, zejména pro automobilový průmysl, železniční techniku, zpracovatelské stroje a energetický průmysl. Naše portfolio neustále rozšiřujeme.

kontaktní Formulář
Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.