stáže pro studenty

Pomůžeme ti rozvinout tvůj talent.

Proč AUREL CZ Group?

Přijď se k nám podívat, co se právě děje. Možností je spousta, své místo si u nás určitě najdeš.

Dáme ti hned několik důvodů proč pracovat pro AUREL Group:

Postaráme se o tebe
  • Se vším ti pomůže tvůj mentor, který si tě vezme pod křídla a naučí všemu, co je třeba.
  • Čas bude optimalizován dle tvého studijního vytížení do flexibilní pracovní doby.
Zjisti, co tě baví
  • Vyzkoušej stáž, brigádu, zkrácený úvazek nebo si nech vést bakalářskou, či diplomovou práci.
Absolventský program
  • Po stáži pak můžeš nastoupit do absolventského programu. Nenecháme utéct schopné lidi.
Vyvíjej s námi
  • Jsme mladý tým, podporujeme nové nápady a milujeme pokroky zejména v technologii.
Koho hledáme?

Hledáme především nadšence, který zapadne do našeho kolektivu.

Pro koho jsou stáže?

Stáže jsou určeny pro studenty středních a vysokých škol, technického nebo IT zaměření, kteří si nejenom rádi přivydělají, ale také si vyzkouší zajímavou práci.

Praxi nevyžadujeme, naučíme tě, co bude potřeba.
Jak to vlastně probíhá?

Vyplň níže uvedený formulář a je hotovo. Obratem tě budeme co nejdříve kontaktovat, tak abychom se potkali a mohli vymyslet možnou aktivitu přesně pro tebe.

Na jak dlouho je stáž?

Doba stáže je různá. Vždy záleží na domluvě. Zpravidla nebývá kratší než 3 měsíce. Výjimkou jsou povinné praxe na SŠ a letní brigády.

„V květnu 2019 jsem dostala možnost, v rámci nepovinné praxe na ŠKODA AUTO Vysoké škole – kde jsem studovala obor Řízení provozu, logistiky a kvality, pracovat jako praktikant ve ŠKODA Motorsport na technickém oddělení. Během praxe mi bylo umožněno spolupracovat s oddělením kvality k získání potřebných informací pro vypracování mé bakalářské práce, která byla zaměřena na vstupní kontrolu kvality podvozkových dílů. Vedoucím mé bakalářské práce se stal Ing. Jakub Mimra, který si všiml mého zapálení pro motorsport a tak jsem dostala příležitost pracovat na oddělení kvality pod jeho vedením, kde momentálně působím a kde jsem velmi spokojená.“
Karolína K.
„Do společnosti AUREL CZ jsem nastoupil v roce 2017 v rámci roční stáže, kde jsem byl přijat do oddělení IT a kde mi byl poskytnut čas na tvorbu mé bakalářské práce pod vedením Bc. Tomáše Zahrádky. Pro efektivnější tvorbu závěrečné práce na téma „Bezdrátové spojení zkušebního vzorku s měřící technikou“ mi bylo umožněno spolupracovat i s jinými odděleními, jako např. s AEB. Díky tomu jsem mohl dané problematice lépe porozumět a práci dokončit s úspěšnou obhajobou. Nabyté zkušenosti ze společnosti AUREL CZ jsem využil i v mé diplomové práci na téma „Implementace docházkového informačního systému pomocí principů projektového řízení. Ve firmě působím již 5. rokem a v současné době pracuji na oddělení ICT Management.“
Miroslav Č.
kontaktní Formulář
Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.