KARIÉRA V AUREL CZ GROUP

Jsme společnost zabývající se především podporou vývoje aktivní/pasivní bezpečnosti a prováděním zkoušek. Nabízíme Vám jedinečnou příležitost stát se členem našeho týmu a nastartovat tak Vaši kariéru.

Volné pracovní pozice

AUREL CZ s.r.o.

Více informací na kariera@aurelcz.eu

První kroky v AUREL CZ

Životopis

Zaujala vás některá z obsazovaných pozic? Nebo se jen všeobecně zajímáte o možnost spolupráce s naší společností? Zašlete nám svůj životopis na email kariera@aurelcz.eu. Pečlivě posoudíme Vaše znalosti a dosavadní zkušenosti a pokusíme se najít pro ně nejlepší uplatnění. Pokud nebude žádná vhodná pracovní příležitost aktuálně otevřená a vy budete souhlasit, ponecháme si Váš životopis k dispozici a budeme vás kontaktovat, jakmile se taková objeví v budoucnu.

Pohovor

Pokud budete vhodným kandidátem na některou z obsazovaných pozic, pozveme vás na přijímací pohovor. Během jednoho či dvou setkání se seznámíte se zástupcem personálního oddělení a s vaším budoucím nadřízeným. Společně projdeme naše představy – to, co vy očekáváte od svého zaměstnavatele a to, co my hledáme u našich zaměstnanců. U většiny pracovních pozic Vám také ukážeme vaše budoucí pracoviště a seznámíme vás s vašimi kolegy. Podrobně vám také představíme naši nabídku zaměstnaneckých benefitů a mzdovou politiku. Pokud si ve všem budeme rozumět, dostanete od nás přesně specifikovanou pracovní nabídku.

Zaškolení

Po vašem nástupu pro vás budeme mít připravené zaškolení na míru vaší pracovní pozici. Nemusíte se bát, že vás hodíme rovnou do hluboké vody. Provedeme vás vašimi začátky tak, abyste se postupně získali jistotu a mohli začít pracovat samostatně.

Spolupráce

Aurel CZ je plný ochotných kolegů a přátelské atmosféry. Brzy do hloubky porozumíte organizaci společnosti a stanete se důležitým členem týmu. Jakmile uvidíme, že jste schopný člověk se skutečným zájmem o práci, jsme připraveni mluvit s vámi o vašem dalším rozvoji, profesním postupu i o vývoji finančního ohodnocení vaší práce.

Přidejte se k nám

Pošlete nám životopis a my se vám obratem ozveme.

Zajistíme pro vás
kompletní projekt

AUREL CZ Group má více jak 29leté zkušenosti s vývojem v automotive. Společnost působí v průmyslovém městě Mladá Boleslav. Díky strategicky výhodné geografické poloze, dlouholeté průmyslové tradici, rozvinuté infrastruktuře a kvalifikované pracovní síle, je AUREL CZ Group dokonalým partnerem pro Vaše projekty.

Nabízíme širokou škálu služeb, zejména pro automobilový průmysl, železniční techniku, zpracovatelské stroje a energetický průmysl. Naše portfolio neustále rozšiřujeme.

kontaktní Formulář
Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.
Odesláním zprávy beru na vědomí zpracování osobních údajů.