Absolventi

Končíš školu a přemýšlíš kde se uplatnit?

Máš rád nové technologie? Nastartuj kariéru u nás.

Ing. Michal Mrkvička
Výkonný ředitel

Již 18 let je Michal Mrkvička součástí společnosti AUREL a do dnešního dne neměl potřebu pracovat v jiné společnosti.
„Po absolvování střední průmyslové školy v Mladé Boleslavi jsem vystudoval strojní fakultu Technické univerzity v Liberci. Svou kariéru jsem nastartoval ve společnosti MAHLE Behr v Mnichově Hradišti, a to na pozici průmyslového inženýra se zaměřením na optimalizaci výrobních linek. Nicméně, protože pocházím z blízkosti Mladé Boleslavi, vždy jsem měl zájem o práci pro Škoda Auto. V té době ovšem bylo velmi obtížné se do této společnosti do oblasti technického vývoje dostat. Během výběru zaměstnání jsem objevil firmu AUREL, kde pracuji dodnes.
Prvotně jsem zde byl zaměstnán jako externí pracovník pro Škoda Auto v oddělení pasivní bezpečnosti. Začínal jsem ve vývojové divizi jako technik. Postupně jsem se dostal na pozici vývojáře v oblasti pasivní bezpečnosti, kde jsem se zabýval zejména crash testy, jejich vyhodnocením a 3D optickým měřením. Poté následovala pozice koordinátora a vedoucího vývoje. Nakonec jsem se stal výkonným ředitelem, kterým jsem doposud a celkem jsem tak v AURELu již prožil zajímavých 18 let.“
  • Koho hledáme?

    Hledáme především nadšence, který zapadne do našeho týmu.

  • Jak to vlastně probíhá?

    Vyplň níže uvedený formulář a je hotovo. Obratem Tě budeme co nejdříve kontaktovat, tak abychom se potkali a mohli vymyslet možnou aktivitu přesně pro Tebe.