Stáže

Chceš se naučit něco nového?

U nás najdeš spoustu možností k získání cenných zkušeností.

Ing. Adam Řehořek
Koordinátor vývojového centra

Adam do společnosti AUREL nastoupil v roce 2016 jako stážista. Byl studentem oboru Informatika a logistika (Fakulty mechatroniky). Ve společnosti začínal jako Zkušební technik na zkušebně ochrany chodců v Chrastavě.
„Ve chvíli nějaké morální kocoviny – tipuji středu ráno – kdy mne místo studia naplňoval spíš studijní život na Harcově, jsem se rozhodl najít si ke studiu na vysoké škole nějaký přivýdělek. Obešel jsem tak nástěnky v jednotlivých budovách harcovských kolejí a narazil jsem na inzerát na zkušebního technika v Chrastavě. Většinu požadavků jsem splňoval, a tak jsem si říkal, proč to nezkusit a 1. března 2016 jsem nastoupil na poloviční úvazek v Chrastavě.“
Aktuálně je Adam na pozici Koordinátora vývojového centra. Současně představuje jednu z klíčových osob zaštiťující fungování polygonu na Břehyni.
„Během své kariérní cesty jsem získal cenné zkušenosti od svých kolegů, kteří mě v předchozích letech vedli.“ Díky tomu se Adam naučil samostatnému rozhodování a koordinaci jednotlivých dílčích procesů. „Bez této podpory bych se vůbec nemohl stát Koordinátorem vývojového centra.“

 • Koho hledáme?

  Hledáme především nadšence, který zapadne do našeho týmu.

 • Pro koho jsou stáže?

  Stáže jsou určeny pro studenty středních a vysokých škol, technického nebo IT zaměření, kteří si nejenom rádi přivydělají, ale také si vyzkouší zajímavou práci.

 • Jak to vlastně probíhá?

  Vyplň níže uvedený formulář a je hotovo. Obratem Tě budeme co nejdříve kontaktovat, tak abychom se potkali a mohli vymyslet možnou aktivitu přesně pro Tebe.

 • Na jak dlouho je stáž?

  Doba stáže je různá. Vždy záleží na domluvě. Zpravidla nebývá kratší než 3 měsíce. Výjimkou jsou povinné praxe na SŠ a letní brigády.