Zkušebnictví

Zkušebna ochrany chodců

Jediná zkušebna ochrany chodců v České republice. Nedílná součást pasivní bezpečnosti moderních osobních automobilů. Vývojové zkoušky dle mezinárodních standardů i speciálních požadavků zákazníka.

Laboratoř

Pojďme na to dynamicky!

Je jedno, jestli chcete připravit celý vůz či jen díl na Euro NCAP, homologaci nebo ověřit FEM model, spolu to zvládneme!

Na naší dynamické zkušebně připravíme testy od A do Z, dokážeme je doprovodit i nadstandardními službami z našeho portfolia – skenování, 3D statická a dynamická fotogrammetrie, tenzometrie atd.

 • Spotřebitelské testy Euro NCAP
 • Homologační testy ECE 127.02 (ECE 127.03, EC 78/2009)
 • Aktivní kapota, misuse testy, na přání zákazníka…

Mám zájem
 • Od roku 2011 provádíme zkoušky

  Na zkušebně najdete 3 stroje a zkušený tým, standardní i nestandardní impaktory.

 • Utajení

  Na zkušebnu i sklady o rozloze 1500 m² máme certifikát TISAX L3.

 • Chcete zajistit celý projekt? Klidně!

  Ke zkouškám si můžete přidat FEM výpočty, logistiku, doprovod a organizaci celého projektu.

Na tisíce vývojových, stovky homologačních zkoušek

Než se vůz otestuje, dokončí se vývoj a z homologuje se, chvíli to trvá. U nás jsme takto pomohli vyvinout desítky projektů.

Kontaktujte specialistu

„Řekněte mi, co chcete vyzkoušet a my to uděláme. Jestli je potřeba něco přizpůsobit, nastavit, změnit a udělat nestandardně, není problém.”

Bc. Petr Milichovský, koordinátor zkoušek

Kontakt

Kontaktujte našeho odborníka

Na zkušebně provádíme testy pasivní bezpečnosti odpovídající mezinárodním normám a standardům i speciální na přání zákazníka. Obvykle jsou používány standartní impaktory, umíme ale i nestandardní např. tzv. "malé zvíře", "pták", "kámen" atd. Jsme prostě dynamická zkušebna, nadefinujme si nárazové a testované těleso a pojďme zkoušet! Nás to bude bavit!