Bezpečnější svět díky inovacím

Naší misí je posouvat hranice inovací a technologií prostřednictvím špičkového vývoje a testování, dělat nejmodernější technologie dostupnější. Jsme odhodláni poskytovat našim klientům vysoce kvalitní služby a produkty, které splňují potřeby našich zákazníků při zachování nejvyšších standardů profesionality a integrity.

Náš příběh

Příběh značky AUREL

Co nabízíme

AUREL je partnerem automobilového průmyslu s více než 30letými zkušenostmi s podporou svých klientů při vývoji produktů, poskytováním návrhových, inženýrských, testovacích a homologačních služeb. AUREL má více než 250 kvalifikovaných odborníků působících v celé Evropě, a to zabezpečuje, že naši klienti dostanou řešení na míru s vysokou přidanou hodnotou.

V AURELu vám nabízíme příležitost rozvíjet svou kariéru v jedné z předních českých společností v oblasti automobilového průmyslu. Pokud máte odvahu a chcete zlepšit své technické dovednosti, pracovat v prosperujícím odvětví a po boku specializovaných odborníků, přihlaste se na jednu z našich nabízených kariérních pozic, případně využijte stáže.

 • Jsme tým
 • Jsme kompetentní
 • Jsme spolehliví

 • Když jsme firmu AUREL začali budovat, bylo nás pouze 10. Dnes už je nás více než 250 a najdete nás v Mladé Boleslavi, Liberci, Doksech, Chrastavě a ve Wolfsburgu.

  Ing. Michal Mrkvička, výkonný ředitel

 • COLEGIUM HOLDING

  „Společnost Colegium Holding s.r.o. je dynamická skupina firem vlastněná rodinou Petra Šimáka, s cílem dosáhnout finanční stability a diverzifikace podnikání prostřednictvím strategického řízení a nových akvizic.​ Zaměřujeme se na průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, obranný průmysl a energetika především v oblastech vývoje, výroby a implementací moderních technologií. ​Naše vášeň pro inovace a strategické řízení nás motivuje k neustálému rozvoji a hledání nových příležitostí prostřednictvím akvizic.​ Jsme hrdi na to, že cíleně směřujeme k tomu, abychom se stali klíčovým, respektovaným hráčem a spolehlivým partnerem v daných odvětvích.“

  AUREL jako součást

  • 7 poboček a provozů

   Mladá Boleslav, Doksy, Nymburk, Police nad Metují, Liberec, Chrastava, Wolfsburg

  • 30 let zkušeností

   v oblasti vývoje, výroby, testování se zaměřením na automotive, obranného průmyslu, energetiky a kolejový vozidel

  • 550+ zaměstnanců

   kompetence, odbornost, specializace

  Společnosti součástí

  Colegium Holding